Kāpēc mēs 

Kāpēc izvēlēties Know-How Lab eksporta konsultācijas?

Specializācija preču un pakalpojumu eksportā

Mēs sniegsim Jums konsultācijas un visu nepieciešamo informāciju, lai veiksmīgāk pārdotu un organizētu pakalpojumus ārvalstīs. Kamēr citi sniedz vispārīgus ieteikumus biznesa paplašināšanai, mēs Jums piedāvāsim konkrētus darba instrumentus un kontaktus tieši Jūsu  pakalpojumu eksportam.

Pieredze

Mūsu plašajai speciālistu komandai ir vairāku gadu pieredze tirgus izpētē un kontaktu dibināšanā. Praktiskās zināšanas esam uzkrājuši gan privātos uzņēmumos, gan starptautiskās pārvaldes organizācijās, gan valsts sektorā eksporta veicināšanas jomā.

Pārbaudīti partneri

Sadarbojamies tikai ar pārbaudītiem, stabiliem un uzticamiem eksporta partneriem, kuri ir apliecinājuši savu darbību ilgtermiņā. Droša attīstība Jūsu uzņēmumam!

Tikai individuāli risinājumi

Jūsu vēlmes un vajadzības izrunājam individuāli, piemeklējam Jums atbilstošāko un veiksmīgāko eksporta risinājumu lielākai peļņai.

Uz rezultātu un attīstību orientēta sadarbība

Mēs izprotam, ka tirgus un eksporta iespēju izpētē galvenais nav process, bet rezultāts. Palīdzam soli pa solim – līdz veiksmīgi noslēgtam līgumam un realizēšanai praksē.

Atbildība

Esam par savstarpēji atklātu un atbildīgu sadarbību. Jūsu dāvātā uzticība ir mūsu dzinulis organizēt konsultāciju un tirgus izpētes darbus vislabākajā kvalitātē un noteiktajos termiņos. Mēs nesolām lieku, taču esam gandarīti, ja spējam piedāvāt vairāk.

Pieejama cena

Sadarbojoties ar Know-How Lab, Jūs nepārmaksāsiet – nodrošinām kvalitatīvas, uz rezultātu orientētas eksporta konsultācijas par pieejamu cenu.

 

Sazinieties ar mums  – palīdzēsim atrast sadarbības partnerus!