Eksporta konsultācijas 

Konsultācijas pakalpojumu eksportam

Mēs iedvesmojam lieliem darbiem un zinām, kā tos izdarīt!

Palīdzam Latvijas uzņēmumiem atrast uzticamus eksporta partnerus Skandināvijā, Apvienotajā Karalistē un citviet Eiropā. Nodrošinām visaptverošu atbalstu eksporta tirgu apgūšanā, sākot ar Jūsu uzņēmuma eksporta potenciāla izvērtēšanu un stratēģijas izstrādi, beidzot ar tehniskām konsultācijām projekta gaitā. Esam uzkrājuši pieredzi, kas Jums palīdzēs ietaupīt laiku, naudu un izvairīties no neparedzētiem riskiem. Drošs atbalsts starptautiskam biznesam!

Tirgus izpēte

Iesakām konkrēti Jūsu uzņēmuma darbības specifikai un attīstības mērķiem piemērotākos mērķa tirgus paplašināšanai Zviedrijā, Somijā, Norvēģijā, Apvienotajā Karalistē un citviet. Veicam padziļinātu tirgus izpēti Jūsu piedāvāto pakalpojumu vai produktu nišā.

Sadarbības partneru atlase

Atlasām Jūsu biznesam atbilstošākos potenciālos partnerus, kuri ir ieinteresēti un atvērti sadarbībai ar uzņēmumiem Baltijas valstīs.

Palīdzība vizīšu organizēšanā un sarunu vadībā

Organizējam individuālas vizītes un tikšanās ar potenciālajiem eksporta partneriem. Palīdzam sagatavoties pārrunām – sagatavot prezentācijas un citu nepieciešamo informāciju. Asistējam sarunu vadībā.

Iepazīstināšana ar likumdošanas prasībām

Iepazīstinām ar tiesību aktu niansēm un pieņemtajām līgumu formām izvēlētajā eksporta valstī.

Palīdzība konkursu dokumentācijas un aprēķinu sagatavošanā

Sagatavojam aktuālo informāciju par projektu konkursiem un iepirkumiem. Palīdzam sagatavot pieteikumiem nepieciešamo dokumentāciju. Konsultējam par niansēm, kas jāņem vērā darbu tāmēšanā izvēlētajā valstī.

Konsultācijas par materiālu eksportu

Palīdzam atrast uzticamus eksporta partnerus un izdevīgākos noieta tirgus Jūsu produktu pārdošanai.

Palīdzība sertifikācijā

Sadarbībā ar darbu sertificēšanas uzņēmumiem ārvalstīs nodrošinām operatīvu un efektīvu Jūsu darbinieku apmācību un nepieciešamo sertifikātu iegūšanu. Apmācības uz vietas – Jūsu iespēja ietaupīt laiku un līdzekļus!

Tulkošana

Kvalitatīvi tulkojam visu nepieciešamo dokumentāciju (prezentācijas, sarunu protokolus, specifikācijas, tehniskos aprakstus u. c.) no un uz angļu, krievu, zviedru un somu valodu.  Ja nepieciešams, nodrošinām mutiskos tulkojumus angļu valodā.

 

Sazinieties ar mums – palīdzēsim attīstīt uzņēmumu un pelnīt vairāk!