īsumā par mums 

Kas mēs esam?

Know How Lab ir konsultāciju centrs, kas palīdz uzņēmumiem gūt biznesa partnerus eksportam un importam Baltijā, Skandināvijā un Apvienotajā Karalistē.

Kāpēc mēs izveidojām Know-How Lab?

Mēs izveidojām Know-How Lab, lai palīdzētu uzņēmumiem ātrāk un efektīvāk attīstīt biznesu eksporta un importa tirgos. Mēs izprotam, ka svarīgāks par procesu ir tā rezultāts. Tieši tāpēc radījām Know How Lab, kas palīdz ne tikai atrast sadarbības partnerus ārvalstīs, bet arī nokārtot darbiem nepieciešamo sertifikāciju un visus juridiskos jautājumus. Priecājamies, ka mūsu darbs sniedz pienesumu arī Latvijas valsts eksportspējai un labklājībai.

Kā radās ideja uzņēmumu eksporta atbalstam?

Uzņēmumu radīja speciālisti ar vairāku gadu pieredzi eksporta veicināšanā – Baiba Gailīte un Rita Ozoliņa reaģējot uz augošu interesi par Latvijas uzņēmumu pakalpojumiem ārvalstu tirgos. Kopš uzņēmuma dibināšanas 2010. gadā mūs kā uzticamus konsultāciju aģentus biznesa attīstībai ir izvēlējušies vairāki uzņēmumi Baltijā un Skandināvijā.

 

Ko mēs vēlamies sasniegt?

Mēs vēlamies kļūt par vadošo eksporta – importa konsultāciju uzņēmumu Baltijas un NVS valstīs ar zināšanām par Eiropas un Āzijas tirgiem. Mēs attīstāmies un mācāmies katru dienu, lai mūsu pakalpojumu kvalitāte būtu nemainīgi augsta.

Vienojošās vērtības

Mēs ticam, ka veiksmīgas sadarbības pamatā ir vienojošas vērtības. Mēs sapratīsimies, ja arī Jums ir svarīga:

  • laba reputācija;

  • augsta darbu kvalitāte;

  • atbildība;

  • pastāvīga attīstība;

  • unikalitāte;

  • pozitīvisms.

 

.....................................................................................................................................................................................................

Sazinieties ar mums – palīdzēsim atvērt durvis Jūsu uzņēmuma eksportam un importam!