Eksporta speciālistu komanda 

Mūsu komandu veido eksperti – tirgus izpētes konsultanti, tulki un citi speciālisti, kas mīl savu darbu un atbalstīs Jūs izvirzīto mērķu sasniegšanā.

Rita Ozoliņa, SIA Know-How Lab dibinātāja un vadītāja

Rita ir enerģiska, mērķtiecīga un sabiedriska personība. Viņa atzīst, ka konsultāciju darbs – līdzdalība jaunu projektu attīstīšanā sniedz patiesu gandarījumu. Ritas zināšanas balstās daudzpusīgā darba pieredzē – Latvijas Investīciju attīstības aģentūrā viņa pārraudzīja būvniecības sektoru: organizēja eksporta seminārus, apmaiņas braucienus un dalību starptautiskās izstādēs. Arī darbs Latvijas Saeimā un Eiropas Parlamentā sniedza vērtīgu skatījumu par tirgus norisēm Latvijā un pasaulē.


   

Baiba Soika, attīstības projekta vadītāja

Baibas zināšanas saistītas ar dinamisku darba pieredzi LR Finanšu ministrijas Nodokļu politikas departamentā, nodarbojotes ar muitas politikas veidošanu, kā arī pārstāvot Latvijas ražotāju intereses Eiropas Komisijas darba grupās, semināru organizēšanu Latvijas komersantiem attiecībā par muitas nodokļu atvieglojumiem un kvotu pieejamību. Šobrīd Baiba Know-How Lab ir atbildīga par daudzpusīgu projektu vadību un to profesionālu koordinēšanu.

 

 

Sazinieties ar mums – priecāsimies iepazīties un sadarboties!