Paveiktais 

Ieskatam – projekti ārvalstīs, kas tapuši ar mūsu eksporta konsultāciju atbalstu. Mēs palīdzam uzņēmumiem atrast uzticamus eksporta partnerus Skandināvijā, Lielbritānijā un citviet Eiropā. Pateicoties tam Latvijas uzņēmēji piedalās veiksmīgos starptautiskos projektos.

1) Eksporta konsultācijas

Laika posmā no 2010 - 2012. gadam sadarbībā ar Skanska Sweden AB tika īstenoti 12 projekti, kā rezultātā uzņēmumi SIA Enkoder, SIA Riga Parket, AS Būvuzņēmums Restaurators, SIA Energoavots, SIA Elsana, SIA Oberon, SIA Mesako, SIA Vikomakss un  IK Tehnohelp uzsāka būvniecības pakalpojumu un  būvmateriālu eksportu uz Zviedriju.

2) Eiropas Savienības fondu finansējuma piesaiste

Biedrībai "Es redzu" 2014.gadā sadarbībā ar Sociālās integrācijas fondu un Valsts izglītības attīstības aģentūru (VIAA) tika apstiprināti un uzsākta divu projektu īstenošana kopā EUR 120 000 apmērā, kā rezultātā tiks īstenota pilnīgi vai daļēji neredzīgu bērnu un jauniešu integrācija sabiedrībā.

Biedrībai "Baltijas arhitektūras centrs" 2014. gadā tika apstiprināts projekts "Vēsturiskais mantojums un vides pieejamība" un saņemts finansējums EUR 46 979 vērtībā no Ziemeļu ministru padomes. Projekta īstenošanas rezultātā tiks realizēta mazo kultūrvēsturisko pilsētu vides pieejamība Latvijā un Sanktpēterburgā.

3) Izaugsmes akadēmija

2014. gadā tika organizētas tādas konferences kā "Kustību prieks korporatīvajā vidē", "Eksperti par eksportu", kā arī citas konferences, tajā skaitā saistītas arī ar labdarību saistīti pasākumi, kuru mērķis bija veicināt maznodrošināto bērnu garīgās izaugsmes iespējas. 

4) Tirdzniecības misijas

Norvēģijā 11.-12.03.2014 un Islandē 13.-14.03.2014.” īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas reģionālās attīstības fonds un 2014.gada 20.augustā līgumu Nr.L-ĀTA-14-2310 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par projekta “SIA “Know-How LAB” Tirdzniecības Misija Dānijā 10.-12.06.2014” īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas reģionālās attīstības fonds.

Sadarbībā ar Latvijas kokrūpniecības klāsteri organizēta koka māju ražošanas tirdzniecības misija Zviedrijā.

U.C.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5) Eksporta akadēmija

Intensīvas eksporta mācības, kuru laikā tika apgūtas padziļinātas zināšanas un praktiski piemēri jaunu eksporta tirgu apguvei.

Sazinieties ar mums  – palīdzēsim arī Jūsu uzņēmumam atrast sadarbības partnerus!